ПРО НАС

Згадайте, скільки радості приносили нам іграшки в дитинстві, адже цього потребують тепер уже наші діти. За допомогою інтернет-магазину під назвою Nikitatoys ви зможете подарувати дитині масу приємних вражень і все це з оптовою націнкою. Так як ми працюємо безпосередньо з виробником всіх посередників.
Оптові партнери наші гідно оцінили наші ціни і, тепер це можете зробити і ви.
Звичайно, купити іграшки можна і в якійсь іншій компанії, але маємо деякі переваги. Проведена нами політика в галузі цін має на увазі безліч знижок, що надаються як оптовим, так і роздрібним покупцям, з максимально зручними способами оплати+подарунки від суми (інд.з менеджером деталі обговорюються) та безкоштовна доставка.

Наші іграшки мають не лише низьку ціну, а й відмінну якість, що, природно, підтверджено всіма необхідними документами. Ми беремо іграшки тільки у найкращих виробників, стежимо за тим, щоб вони були безпечними для ваших дітей та забезпечуємо належні умови зберігання – все це є доказом того, що ми є професіоналами у своїй справі.

Наш асортимент іграшок налічує понад 20 000 тисяч найменувань і постійно оновлюється. Перед тим, як купити у нас іграшки, ви зможете подивитися їх на сайті магазину, а в разі оптової покупки можна приїхати до нас на склад або оформити замовлення на сайті.

Наша компанія забезпечує доставку іграшок Україною. Купивши наші іграшки ви зможете розплатитися за них як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

Запрошуємо до співпраці оптових покупців, і всіх, хто хоче подарувати незабутні яскраві емоції своїм чадам.
Вгору