ДРОПШИППІНГ

Система дропшипінгу від Nikitatoys - ми збираємо та відправляємо замовлення, Ви заробляєте!

Інтернет - магазин іграшок та канцтоварів за оптовими цінами - Nikitatoys пропонує всім клієнтам стати нашими партнерами та приєднатися до нашої бізнес-моделі за системою дропшипінг.

Все, що Вам необхідно для початку роботи з нами - ПОЧАТИ.
Переваги системи дропшипінгу від nikitatoys.com.ua
  1. Не потрібний стартовий капітал. 
  2. Складське приміщення. Оскільки зберігання та відправлення ми беремо на себе, Вам не потрібно шукати складське приміщення та витрачатися на його утримання.
  3. Максимально просто та швидко. Ви не займаєтеся збиранням та відправкою товарів. Все, що потрібно, щоб клієнт отримав замовлення, при оформленні заповнити контактні дані клієнта і все.
  4. Ваша ціна. Ви самостійно встановлюєте потрібну ціну або відсоток на товари.
  5. Можливість торгувати нашим товаром: у соціальних мережах, торгових майданчиках, сайтах або просто серед друзів та знайомих.
  6. Надаємо розвантаження всіх товарів з нашого сайту в xml форматі.(уточнюйте у менеджера магазину).
Мінімальна сума замовлення - 300 грн. 

Зі свого боку ми гарантуємо 100% наявність, швидке складання та відправлення замовлення у встановлений термін. 

Перед відправкою ми ретельно оглядаємо кожен товар і у разі шлюбу, замінюємо його на належний. Зважайте на те, що іноді можуть виникнути пошкодження, пов'язані з порушенням правил транспортування вантажів. Для мінімізації такого ризику ми ретельно упаковуємо весь товар і страхуємо перед відправкою на транспортну компанію.
 
Залишилися питання? Напишіть нам, скориставшись Зворотнім зв'язком або зателефонуйте за телефонами, представленими на сайті. Наша ел.адреса: office.nikita.toys@gmail.com

З повагою - команда інтернет-магазину іграшок та канцтоварів за оптовими цінами nikitatoys.com.ua
Вгору